Wesele Barbie

wesele-barbieDzisiaj możecie zagrać z nami w grę Wesele Barbie. Jest to bardzo fajna gra barbie, a dokładniej mówiąc gra dla dziewczyn z kategorii ubieranki barbie, w której przygotowujesz tę kultową lalkę do jej ślubu. W grze Wesele Barbie masz więc za zadanie wybrać dla laleczki ślubną suknie oraz dodatki do niej od pończoch po trzewiczki. Jeśli marzycie o tym by być ślubnymi stylistkami to serdecznie zapraszam do zagrania z nami w ubieranki barbie takie jak Wesele Barbie.

Gry barbie to zazwyczaj ubieranki, choć nie tylko. Ta gra ubieranka jest jednak wyjątkowa, gdyż ślub to nie takie byle co – to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Jeśli lubisz ubieranki ślubne to z pewnością przypadnie ci do gustu gra Wesele Barbie. Zapraszam was serdecznie do zabawy – sprawcie, że barbie w dniu swojego ślubu będzie wyglądała zniewalająco.

Wesele Barbie to kolejna fantastyczna gra dla dziewczyn z kategorii gry barbie. Jeżeli tylko lubicie ubieranki barbie to serdecznie zapraszam was do zabawy razem z nami – dziś za zadanie mamy ubrać barbie w ślubną kreację, a ponadto musimy dobrać dla niej idealną fryzurę oraz dodatki. Zadanie z pozoru bardzo proste, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – w końcu ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka.

Po załadowaniu się tej gry barbie musimy kliknąć PLAY znajdujące się po lewej stronie ekranu. Później jeszcze raz mamy PLAY. Klikamy więc i naszym  oczom ukazuje się plansza, gdzie po jej lewej stronie mamy lalkę barbie, a po prawej znajduje się szafa z elementami, które możemy wybierać w grze Wesele Barbie. I tak zaczynając od góry mamy: fryzury oraz dodatki do włosów, a nieco niżej mamy pończochy. By wybrać element trzeba go złapać i przeciągnąć na barbie.

Następnie ta gra barbie wymaga od nas kliknięcia NEXT po prawej stronie pod szafą by móc wybierać kolejne elementy, jeśli jednak coś wam się nie podoba to możecie to zmienić, albo kliknąć CLEAR u dołu ekranu tej gry barbie i usunąć wszystko. Klikamy jednak NEXT i teraz ta gra barbie umożliwia nam wybranie sukni ślubnej. Suknia wybrana to klikamy NEXT lub BACK jeśli chcemy zmienić np. fryzurę.

Po wybraniu NEXT gra barbie Wesele Barbie pozwala na wybranie kolczyków, naszyjnika, rękawiczek, bukietu oraz butów. Kiedy już wszystko będziecie mieć wybrane klikacie FINISH. Pojawi się kolorowe tło oraz wasza barbie. Tu w tej grze ubieranki barbie możecie na przycisku BG zmieniać tło.

Na koniec dodam jeszcze tyle, że podczas całej tej gry barbie w lewym górnym rogu ekranu macie możliwość wyłączenia dźwięków. Teraz już koniec mojego gadania – zapraszam serdecznie do zabawy!!!