Ślub Barbie

slub-barbieGry barbie to znakomite gry dla dziewczyn dlatego jeśli je lubisz to na pewno zechcesz zagrać z nami w grę Ślub Barbie. Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. Moment, w którym pragnie ona wyglądać naprawdę zjawiskowo. Taki moment nadchodzi właśnie w życiu Barbie i ty zostałaś wybrana na jej stylistkę. Podejmujesz się tego wyzwania? Mam nadzieję, że tak, bo Barbie naprawdę na to liczy. Ona ufa tylko tobie i wierzy tylko w twoje umiejętności – nie kogoś innego. Mam nadzieję, że ją nie zawiedziesz.

Ubieranki barbie to bardzo popularne gry dla dziewczyn. W grze Ślub Barbie musisz dla tej kultowej lalki wybrać nie tylko idealną suknię ślubną, ale również i dodatki oraz makijaż i fryzurę. Czeka cię mnóstwo pracy i wspaniałej zabawy, ale właśnie takie są gry barbie – pełne dobrej zabawy dla każdej małej i dużej dziewczynki. Jeśli lubicie gry barbie to zachęcamy was do zabawy razem z nami – na naszym portalu znajdziesz najlepsze gry barbie z całej sieci. Nie wierzysz? To koniecznie to sprawdź.

W grze Ślub Barbie masz trudne zadanie do zrealizowania – musisz przygotować Barbie do jej najważniejszego dnia w życiu – dnia ślubu. Barbie chce, aby ten dzień był najwspanialszym dniem jej życia, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W tobie pokłada ona największe nadzieje, bo masz przygotować dla niej najpiękniejszą kreację, makijaż, fryzurę i dodatki. Mam nadzieję, że dasz sobie radę z tym zadaniem, bo to cały sens tej gry barbie. A ty jak myślisz?

Ubieranki barbie zwykle polegają jedynie na doborze odpowiedniego stroju dla laleczki. W grze Ślub Barbie poza ślubną kreacją dobieracie jeszcze inne elementy jakie? Może zacznijmy omawiać kolejne opcje tej gry barbie, a więc po załadowaniu się gry po lewej widzimy Barbie a po prawej panel z elementami. U góry panelu widzimy kolorowe kwadraciki i tak od lewej kolejno mamy: brwi, rzęsy, kolor oczu, ciebie do oczu, puder na policzki, kolor skóry, usta, włosy, dodatki tj. welon, kolczyki, naszyjniki, ozdoby do włosów oraz na samym końcu mamy suknie ślubne.

Kwadraciki przełączamy klikając na nich oraz przesuwamy je za pomocą strzałeczek znajdujących się po prawej i lewej stronie. Elementy w tej grze ubieranki barbie nakładamy na lalkę poprzez kliknięcie na wybranym elemencie. To wystarczy, aby pojawił się on na lalce. Co jeszcze warto wiedzieć o grze Ślub Barbie? Może tyle, że pod panelem na dole macie przycisk z dwoma strzałeczkami, które oznaczają restart tej gry barbie, czyli rozpoczęcie ubieranki barbie od początku oraz nieco po lewej kolorowymi literakami macie napisane SHOW, czyli ukazanie ekranu końcowego z gotowym efektem tej ubieranki barbie.

Podoba wam się? Mi bardzo, dlatego zachęcam was gorąco do zabawy razem z nami w grze Ślub Barbie. Pomóż Barbie i spraw, że dzień jej ślubu okaże się naprawdę udany i magiczny. Życzę wspaniałej zabawy!!!