Kostium kąpielowy Barbie

kostium-kapielowy-barbieLubicie ubieranki barbie? Jeśli tak to polecam wam grę Kostium kąpielowy Barbie. W tej grze ubieranki barbie musicie wybrać odpowiedni strój kąpielowy dla Barbie, w którym pojawi się na basenie. Poza strojem musicie jednak wybrać dla Barbie również fryzurę, makijaż i dodatki, więc trochę pracy was czeka. Jak to zwykle bywa z grami dla dziewczyn, tak i w przypadku gier ubieranki barbie zasady są bardzo proste – klikacie na wybranych elementach a one pojawiają się na lalce. Proste? Oczywiście, że tak, w końcu to gry barbie.

Kostium kąpielowy Barbie to całkiem fajnie zrobiona graficznie gra barbie więc będzie na czym zawiesić oko. Jeżeli więc już z niecierpliwością czekacie na rozpoczęcie zabawy z grą Kostium kąpielowy Barbie to czym prędzej klikajcie PLAY i ubierajcie Barbie w seksowny kostium kąpielowy. Do wyboru macie zarówno takie dwu jak i jedno częściowej, więc każda z was z pewnością znajdzie dla Barbie coś idealnego. Ubieranki barbie już czekają – bawicie się razem z nami.

Lato nadeszło i Barbie wybiera się na basen, ale ma mały problem – nie wie jaki strój kąpielowy ubrać, jak się uczesać, jaki makijaż i dodatki wybrać. Musisz jej koniecznie pomóc grając z nami w grę Kostium kąpielowy Barbie. Jeżeli lubicie ubieranki barbie, to z pewnością będziecie się tutaj świetnie bawić, tym bardziej, że poza strojem wybieracie dla Barbie również fryzurę, makijaż oraz różne dodatki. Ciekawe jak prezentuje się ta gra barbie? To klikamy PLAY i zaczynamy.

Po kliknięciu PLAY ukazuje nam się ekran główny tej gry barbie, gdzie w prawym górnym rogu ekranu znajdziecie wyłącznik dźwięku, a w dolnym rogu przycisk PLAY, którym rozpoczniecie tę grę ubieranki barbie. Klikamy więc PLAY i naszym oczom po lewej stronie ukazuje się postać Barbie a po prawej panel z dodatkami. Jakie dodatki mamy w tej grze ubieranki barbie?

Zaczynamy od wyboru fryzury, potem mamy brwi, rzęsy oraz cienie do oczu. Następnie w tej grze ubieranki b arbie znajdziemy kolor oczu, policzków oraz ust. Kiedy już wszystko wybrane klikamy NEXT by przejść do kolejnych opcji tej gry barbie. Jeżeli jednak Barbie wygląda nie tak jak chcemy możemy kliknąć CLEAR i rozpocząć od nowa.

Po kliknięciu NEXT ta gra ubieranki barbie nieco zmienia układ i teraz lalkę mamy po prawej stronie, a panel po lewej. W panelu zaczynając od góry mamy: dwuczęściowy strój kąpielowy, potem mamy narzutkę, kolczyki, jednoczęściowy strój kąpielowy, naszyjniki, okulary, buty oraz dekoracje. Wybierzcie coś dla Barbie, a gdy będziecie gotowe to kliknijcie FINISH. W tej grze ubieranki barbie macie również możliwość powrócenia do poprzedniego ekranu klikając BACK, bądź też rozpoczęcia ubierania Barbie poprzez kliknięcie CLEAR.

Po kliknięciu FINISH w tej grze ubieranki barbie możecie zmieniać tło na przycisku BG, wydrukować swoje dzieło na PRINT, a także rozpocząć grę jeszcze raz na REPLAY. Fajnie? Mam nadzieję, że tak, bo gra barbie już czeka. Udanej zabawy!!!