Barbie Kwiatowa Księżniczka

barbie-kwiatowa-ksiezniczkaBarbie Kwiatowa Księżniczka to kolejna gra barbie prezentowana na naszej stronie. Barbie Kwiatowa Księżniczka jest to gra ubieranka, w której twoje zadanie polega na ubraniu księżniczki barbie w przecudny strój. Wy jako stylistki możecie ubrać barbie – jesteście na to gotowe? Mam nadzieję, że tak po ta gra ubieranka barbie już czeka na was.

Nadeszła wiosna, wszystkie kwiaty są w pełnym rozkwicie. Barbie Kwiatowa Księżniczka wybiera się na uroczysość powitania wiosny. Bierze ze sobą kosze pełne kwiatów i wyrusza na łąki, aby przystroić je pięknymi, pachnącymi kwiatami. Jednak, aby wyruszyć Barbie Kwiatowa Księżniczka potrzebuje stroju. Bez stroju księżniczka nie wyjdzie z kwiatami na łąki, a bez tego nie będzie wiosny.

Każdy z nas tylko wyczekuje wiosnę, ale bez Barbie Kwiatowej Księżniczki jest to niemożliwe, więc trzeba coś z tym zrobić. Książniczka wybrała już kilka strojów, w które mogła by się ubrać, ale nadal nie może zdecydować się, w której sukience ma wyjść w tym roku na powitanie wiosny. Wiosna już tuż, tuż więc trzeba się pośpieszyć. Nie możemy dopuścić do tego, aby tak długo wyczekiwana wiosna, spóźniła się z wyjściem nam na przeciw. Pomóż ubać się księżniczce, aby mogła przyozdobić kwiatami cały świat – zagraj z nami w gry barbie!

Czas się wyluzować i pomyśleć nad sprawą, do dyspozycji w tej grze ubieranki masz: rodzaj i kolor włosów, suknie, wianki i kwiatki we włosach, buty, kolczyki, naszyjniki i koszyi z kwiatami. Wszystkie te atrybuty znajdziesz w bańkach po lewej stronie ekanu tej gry ubieranki barbie. Twoim zadaniem jest naciskanie na bańki, w ten sposób zmieniając ubranie dla Barbie Kwiatowa Księżniczka.

Niby nic trudnego, lecz tylko z pozoru. To tylko od ciebie zależy jaki wygląd nadasz kwiatowej księżniczce w tej grze ubieranki barbie. Poćwicz trochę i kiedy uznasz, że to jest idealna kreacja dla barbie, możesz potejrzeć wynik swojej pracy naciskająć przycisk show, znajdujący się na listku w lewej dolnej części ekranu tej gry ubieranki.

Później w grze ubieranki barbie możesz spróbować innych strojów dla księżniczki i możesz cieszyć się tym, że wiosna zawita u nas punkualnie i szyscy będą zadowoleni. Nawet motylki, które po udanej grze latają wokół Barbie Kwiatowa Księżniczka.

Odwiedź również inne gry dla dziewczyn umieszczone na naszej stronie i baw się z nami długimi godzinami.

Życzę udanej zabawy !!!