Ubieranka Top Model

top modelUbieranka Top Model to gra należąca do kategorii ubieranie modelek. Jeśli marzycie o tym, aby kiedyś stąpać po wybiegu z wysoko uniesioną głową i zadartym noskiem w świetle reflektorów, a na sobie mieć odjazdowe ciuszki to gra Ubieranka Top Model jest niewątpliwie stworzona dla ciebie. Ubieranie modelek to gry, w których macie za zadanie przygotować modelkę do pokazu, czyli do wyjścia na wybieg i zaprezentowania jakiegoś ubrania z najnowszej kolekcji. W grze Ubieranka Top Model możecie nie tylko wybrać strój dla modelki, ale również i fryzurę, a także buty, które to są niezbędnym dodatkiem do prezentowanego stroju.

Ubieranka Top Model to gra dla dużych i małych dziewczynek, które marzą o karierze modelki, a także dla wszystkich tych dziewczyn, które lubią gry ubieranki. W tej grze ubieranie modelek możecie na końcu zobaczyć, jak w pełnej kracie na wybiegu prezentuje się wasza modelka, a także możecie ją na pamiątkę wydrukować, klikając na ikonkę drukarki w lewym dolny rogu gry Ubieranka Top Model. Mam nadzieję, że polubicie tę grę ubieranie modelek.

Ubieranka Top Model dostarczy wam wspaniałej zabawy na wirtualnym wybiegu. W tej grze ubieranie modelek możecie ubrać swoją modelkę w wybrane przez siebie ubrania, a także wybrać dla niej idealną fryzurę oraz obuwie. Zmiana ubrania modelki w grze Ubieranka Top Model jest bardzo prosta, gdyż wystarczy klikać na wybranym elemencie z panelu po prawej stronie a będziesz mogła śledzić zmieniające się na modelce ubrania i zdecydować się na to, które najbardziej ci się podoba.

W panelu po prawej stronie ekrany tej gry ubieranie modelek, zaczynając od góry macie: zmianę fryzury, gdzie znajdziecie fryzury krótki i długie, proste i kręcona, a także różnych kolorów, obok możecie wybrać kolor skóry modelki, a idąc niżej kolor oczu oraz górę stroju, a jeszcze niżej kolor ust oraz dół stroju, a na samym dole naszyjnik oraz buty. Kiedy chcecie usunąć coś z modelki w tej grze ubieranie modelek wystarczy najechać myszką na dany element na modelce i na niego kliknąć.

Z opcji jakie są dostępne jeszcze w grze Ubieranka Top Model warto wiedzieć, że w prawym dolnym rogu macie wyłącznik dźwięków tej gry ubieranie modelek, a w lewem górnym rogu macie przycisk DONE, który pozwoli wam na zamknięcie panelu i przyjrzeniu się modelce w pełnej okazałości. Jeśli chcecie zagrać jeszcze raz w grę Ubieranka Top Model to wystarczy, że klikniecie przycisk PLAY AGAIN. Możecie też wydrukować waszą modelkę klikając ikonę drukarki w lewym dolnym rogu tej gry ubieranie modelek.

Życzę szałowej zabawy!!!