Blondynka na wybiegu

blondynka-na-wybieguPrezentujemy następną gierkę z kategorii gry dla dziewczyn pod tytułem Blondynka na wybiegu. Ubieranki cieszą się wielką popularnością wśród małych dziewczynek, każda tylko marzy o tym by ubrać jakąś gwiazdę, bądź zagrać w ubieranie modelek. Blondynka na wybiegu to naprawdę przyjemna i wciągająca gra dla dziewczyn, można w nią grać godzinami i dobrze się przy niej bawić.

Dziś nadeszła pora na to, aby wybrać kreację dla profesjonalnej modelki. W grze Blondynka na wybiegu wcielasz się w rolę stylistki i przygotowujesz modelkę do wyjścia na wybieg. To co modelka załorzy na wybieg zależy wyłącznie od ciebie. Jesteś gotowa na takie wyzwania? No ja mam nadzieję, bo tylko ciebie nam brakuje.

Podczas gry w to ubieranie modelek, możesz wybrać odpowiednią fryzurę, która idealnie będzie się komponowała z resztą kreacji. Oczywiście do wyboru masz kilka rodzaji włosów, lokowane, krótkie czy też długie, wybór należy do ciebie. Kolejnym etapem tej gry ubieranki jest wybór sukienki, bluzki, bądź też koszuli. Do wyboru jest parę rodzajów, oraz parę kolorów z każdego rodzaju.

Przejdź do następnego etapu gry Blondynka na wybiegu, czyli wybranie podkoszulki lub gorsetu. Po tej czynności przejdź dalej, czyli do dolnej części garderoby. W zależności od tego, czy wybrałaś wsześniej sukienkię czy bluzkę. Jeśli założyłaś bluzką, do tego dopasuj jeszcze długie spodnie, rybaczki, krótkie spodenki, spódnicę lub też spódniczkę mini. Jak widać w tej grze ubieranie modelek wybór ogromny.

Następnie w grze Blondynka na wybiegu nadchodzi czas na dobór butów. Jest to jedna z ważniejszych rzeczy w tejżę grze ubieranki, możesz również ubrać modelce rajstopy. Ostatnim już etapem tej gry ubieranie modelek jest dobieranie szczegółów, czyli naszyjniki, bransoletki, torebki, okulary, czy też pasek. Jeżeli uważasz, że Blondynka na wybiegu wygląda już idealnie, czas wypuścić ją na wybieg. W tym celu naciśnij przycisk done i obejrzyj końcowy rezultat swojej pracy.

Zagraj jeszcze raz w to ubieranie modelek i stwórz inne kreacje, możesz również wypuszczać na wybieg dziewczyny w samych gorsetach, prezentując jedynie ten ubiór. Możliwości w grze Blondynka na wybiegu jest naprawdę wiele, a my wierzymy w twoją wyobraźnię i wielkie możliwości. Zapraszamy również do zagrania w inne gry ubieranki dostępne na naszej stronie.

Życzę powodzenia w grze i udanej zabawy.