Gry ubieranki

Gry ubieranki to najpopularniejsze gry dla dziewczyn, a także te najprostsze. Gry ubieranki znane są również jako gry dress up, choć pod tą nazwą w polskim internecie funkcjonują znacznie rzadziej, niemniej jednak gdzieniegdzie występują, dlatego warto również i tę nazwę poznać.

Na czym polegają ubierankiGry ubieranki to bardzo proste gry dla dziewczyn, w których macie za zadanie ubrać lalkę, modelkę, pannę młodą czy jakąś gwiazdę. W grach tych dostępny jest określony zbiór ubrań, butów i innych dodatków, które musicie tak połączyć, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Na koniec tych gier można z reguły podejrzeć cały efekt, a także go wydrukować tak, więc macie możliwość kolekcjonowania własnych dzieł, być może w przyszłości natchną was do zaprojektowania własnych ubrań.

Wiele dziewczynek marzy o tym by zostać sławnymi projektantkami bądź znanymi stylistkami gwiazd. Dzięki grom takim jak ubieranki te marzenia stają się bliższe. Gry te pozwalają poniekąd na ich wirtualną realizację, a także sprawdzenie, czy aby na pewno właśnie to chcemy robić w życiu.

Na naszym portalu możecie zagrać w przeróżne gry ubieranki począwszy od gier ubieranie lalek poprzez ubieranie chłopaków, ubieranie modelek oraz ubieranie gwiazd, a na grach ubieranki ślubne skończywszy. Na naszym portalu znajdziecie również ubieranki barbie. W miarę możliwości i potrzeb będziemy dodawać kolejne kategorie gier ubieranki dlatego zachęcam was do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego portalu.

Ubieranki lalek pozwolą wam na wybranie idealnych ubrań dla swoich lalek, bądź konkretnej lalki. Ubieranki lalek to idealne rozwiązanie dla naszych najmłodszych wielbicielek, które w życiu realnym również otoczone są dużą ilością lalek. Może dzięki tym grom wpadnie ci do głowy jakiś ciekawy pomysł na nowe ubranka dla lalek, które mama lub babcia pomogą ci przygotować.

Spora grupa dziewczyn pragnie zostać modelkami. W grach ubieranie modelek możecie zobaczyć jakie piękne ubrania noszą one na wybiegach. W grach ubieranie modelek bardzo często główną rolę odgrywają znane na całym świecie modelki, a więc nie tylko będziecie się wspaniale bawić, ale poznacie nieco prawdziwe modelki.

Modelki to też bardzo często gwiazdy, a dla gwiazd mamy kolejną kategorię, którą jest ubieranie gwiazd. W tej kategorii znajdziecie najlepsze gry ubieranki gwiazd. Główną rolę będą tu odgrywać największe gwiazdy filmy, muzyki, sportu, itp. Pewnie nie jedna z was chce zostać gwiazdę – w grach ubieranie gwiazd możecie sami dobrać idealne stroje dla swoich ulubionych artystów.

Na ubierankach gwiazd nasze niespodzianki jednak się nie kończą. Możecie jeszcze zagrać u nas w ubieranie chłopaków. Są to dość nietypowe gry ubieranki, ale również bardzo popularne. Wiele dziewczyn chce, aby ich chłopak wyglądał idealnie, dlatego w grach ubieranie chłopaków możecie sprawdzić jaki styl wam podoba się najbardziej i potem zasugerować to swoim chłopakom.

Jako małe dziewczynki pewnie nieraz zastanawiacie się jak będzie wyglądał dzień waszego ślubu i jaką będziecie mieć suknię ślubną. W grach ubieranki ślubne możecie stworzyć najpiękniejszą pannę młodą, a bardzo często też i młodego pana. Sprawdźcie najpiękniejsze suknie ślubne i pomóżcie pannie młodej wyglądać zjawiskowo i zniewalające, grając w ubieranki ślubne.

Zachęcam was również do zagrania w ubieranki barbie dostępne w dziale gry barbie.

Mam nadzieję, że każda z was znajdzie coś dla siebie w tym dziale i będziecie się z nami znakomicie bawić. Polećcie nasze ubieranki swoim koleżankom i razem bawcie się znakomicie na naszym portalu. Powodzenia : )