Hello Kitty Blocks

Hello Kitty Blocks to bardzo fajna gra logiczna z słodkim kociakiem w roli głównej. Jeżeli lubicie gry Hello Kitty to ta gra niewątpliwie przypadnie wam do gustu. Jest ona bardzo prosta, ale też bardzo wciągająca. Macie tu do przejścia kilka bardzo fajnych etapów, ale pamiętajcie, że każdy z nich jest ograniczony czasowo, a czas spełnia tu dwie funkcję – jeśli się skończy przegracie, a jeśli uzupełnicie go na maks to przejdziecie do kolejnego etapu gry Hello Kitty Blocks.

Hello Kitty Blocks to gra nie tylko dla najmłodszych dziewczynek, ale także dla wszystkich fanek gier logiczny. W grze Hello Kitty Blocks macie za zadanie przejść oczywiście wszystkie dostępne w grze misje, a wykonać możecie to usuwając klocki z planszy. Jak je usuwać? Przesuwają je o jedno pole między sobą w pionie i poziomie tak, aby ułożyły się obok siebie co najmniej 3 jednakowe klocki. Zasady pewnie znane wszystkim tym, którzy grali w gry kulki bądź gry diamenty.

Hello Kitty Blocks to bardzo prosta gra dla dziewczyn, w której jednak musicie co nieco wysilić swoje szare komórki, gdyż w końcu jest to gra logiczna. W grze Hello Kitty Blocks macie do przejścia kilka bardzo fajnych etapów gry, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Przejście tych etapów jest oczywiście celem tej gry, a jak to zrobić? Tak jak to było opisane wyżej – czyli musicie przesuwać pomiędzy sobą klocki tak, aby obok siebie znalazły się przynajmniej 3 takie same, czyli 3 posiadające te same obrazki. Takie klocki zostaną usunięte z planszy, a wy dostaniecie punkty – im więcej ich na raz usuniecie tym więcej punktów przybędzie na waszym koncie. Punkty możecie podejrzeć na górze ekranu po prawej stronie.

Po lewej stronie u góry w grze Hello Kitty Blocks pokazany macie level, w który gracie, aby przechodzić do kolejnych levelów musicie usunąć tyle klocków, aby pasek czasu na dole ekranu pokazał liczbę co najmniej tak dużą, jak ta, która znajduje się tam po prawej stronie. Jeśli jednak pasek czasu spanie do zera to wasza gra w Hello Kitty Blocks dobiegnie końca i będziecie musieć rozpoczynać ją od nowa.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Hello Kitty Blocks. Może dodam jeszcze tyle, że w prawym dolnym rogu – ta butelka z łyżeczką – macie wyłącznik dźwięków. Czasem niektóre osoby drażnią dźwięki w tle gry, dlatego jeśli macie ochotę to za pomocą tej butelki możecie je wyłączyć. Wyżej nad butelką macie HINT, czyli podpowiedź. Po naciśnięciu tego przycisku na planszy zaznaczą się klocki, które przesunięte dają wam punkty. Pamiętajcie jednak, że za każde użycie pomocy odejmowany jest wam czas.

Sterowanie w grze Hello Kitty Blocks. Odbywa się oczywiście za pomocą myszki tak, więc chwytajcie je w dłonie i zaczynajcie zabawę. Gry Hello Kitty czekają!!! Udanej zabawy!!!