Gry Hello Kitty

Zapamiętywanka Hello Kitty

Jeśli lubicie gry Hello Kitty to na pewno ucieszycie się z tego powodu, że mamy dla was nową grę z tej kategorii. Jest to gra Zapamiętywanka Hello Kitty, przy której będziesz się znakomicie bawić i poćwiczysz szare komórki. Gry Hello Kitty czekają.

zagraj w tę grę

Hello Kitty Memory

Lubicie zapamiętywanki? Jeśli tak to koniecznie zagrajcie z nami w Hello Kitty Memory. Jest to oczywiście gra dla dziewczyn, ale również i gra logiczna, dzięki której nie tylko będziecie się znakomicie bawić, ale także i poćwiczycie swoje umysły.

zagraj w tę grę

Hello Kitty Blocks

Logiczna gra Hello Kitty nie tylko dla najmłodszych fanek naszego portalu. Jeżeli lubicie gry Hello Kitty to nie czekajcie ani chwili dłużej tylko bawcie się z nami i grą Hello Kitty Blocks. To wspaniała gra, której zasady przypominają gry kulki oraz gry diamenty.

zagraj w tę grę

Hello Kitty to animowana postać, która została stworzona przez firmę Sanrio w 1974 roku w Japonii. Hello Kitty to postać stworzona na potrzeby serialu animowanego, jednak w krótkim czasie zyskała tak ogromną popularność, że stała się maskotką firmy i ikoną rozpoznawaną nie tylko w Japonii czy Korei, ale również i na całym świecie. Dziś możemy już nie tylko oglądać seriale animowane Hello Kitty, ale też zakupić różnego rodzaju gadżety z tą postacią takie jak portfele, tornistry, zeszyty, długopisy, pościel oraz wiele wiele innych. W Japonii istnieje nawet specjalny samochód z wizerunkiem tego słodkiego kociaka.

Seriale animowane oraz maskotki i inne gadżety to dopiero początek. Dalej mamy jeszcze gry Hello Kitty. Dostępne są zarówno gry Hello Kitty w wersji na PC oraz PlayStation oraz w wersji online. W gry Hello Kitty online możecie już dziś zagrać na naszym portalu zupełnie za darmo. Wśród gier Hello Kitty znaleźć można różne propozycje od gier Hello Kitty kolorowanki po gry zręcznościowe i logiczne z tą postacią w roli głównej.

Gry Hello Kitty choć z pozoru wyglądają na gry dla dzieci, które są banalnie proste i na wskroś cukierkowe, w gruncie rzeczy są bardziej złożone i wiele nas mogą nauczyć, szczególnie jeśli wybierzemy te logiczne bądź zręcznościowe. Gry Hello Kitty cieszą się ogromną popularnością na całym świecie i kochają je o dziwo nie tylko małe dziewczynki, ale również i te dorosłe – pewnie przypominają im lata dzieciństwa, bo w końcu ten słodki kociak jakby nie patrzeć ma już swoje lata, a mimo to nic nie traci na swojej popularności.

Mam nadzieję, że znajdziecie u nas ciekawe gry Hello Kitty, którymi zechcecie się podzielić ze swoimi przyjaciółmi. Sukcesywnie będziemy dodawać do tego działu nowe gry Hello Kitty dlatego też zachęcam was do regularnego odwiedzania naszego portalu, by nie przegapić żadnych nowości. A teraz już życzę wam udanej zabawy!!!