Gry Hannah Montana

The Miley Cyrus Quiz

Kolejna gra hannah montana z tym, że teraz musicie wykazać się wiedzą o Miley Cyrus a nie swoim zmysłem estetycznym, który ma znaczenie w grach ubieranki. Zapraszamy!

zagraj w tę grę

Kolorowanka Hannah Montana

Lubicie kolorowanki? Mam nadzieję, że tak, bo ja mam dziś dla was wspaniałą gierkę z kategorii gry Hannah Montana, w której za zadanie macie pokolorować obrazek. Koloruj obrazki razem z nami.

zagraj w tę grę

Pocałuj Hannah Montana

Lubicie gry Hannah Montana? To co powiecie na całowanie jej ukradkiem? Miley bardzo pokochała pewnego chłopaka, ale niestety zawsze, gdy chce go pocałować ktoś ich na tym przyłapuje. Pocałuj Hannah Montana tak, aby nikt tego nie zobaczył.

zagraj w tę grę

Hannah Montana Dress Up

Została tylko godzina do spotkania z przyjaciółkami a Hannah nie wie co na siebie założyć. Pomóż jej i wybierz dla niej idealny strój. Zapraszamy serdecznie do zagrania w ubieranki Hannah Montana! Życzę udanej zabawy!!!

zagraj w tę grę

Wakacyjna ubieranka Hannah Montana

Ubieranki Hannah Montana to gry, których nie zabraknie na naszym portalu. Jeśli lubicie ubieranki Hannah Montana to gorąco zapraszamy do zabawy razem z nami. Gry Hannah Montana czekają na ciebie : )

zagraj w tę grę

Ubieranka Hannah Montana

Miley wraz z przyjaciółką idą na imprezę. Miley pragnie wyglądać zjawiskowo, dlatego ty musisz wybrać dla niej odpowiedni strój na wieczór. Ubieranka Hannah Montana umożliwia ci zrobienie z Miley bogini – wystarczy tylko, że odpowiednio ją ubierzesz.

zagraj w tę grę

Hannah Montana to jedna z najbardziej rozpoznawanych w świecie młodzieży postaci, a wszystko za sprawą amerykańskiego serialu dla młodzieży o tym samym tytule, czyli Hannah Montana. Serial zaczął emisję w 2006 roku i w bardzo szybkim czasie zdobył ogromną popularność. Serial Hannah Montana opowiada o dziewczynie, która ma podwójne życie – jako Miley Stewart jest zwykłą uczennicą, a jako Hannah Montana znaną gwiazdą pop. Dziś Hannah Montana jest postacią rozpoznawaną na całym świecie – już jest ona nie tylko bohaterką serialu i piosenkarką, ale również swego rodzaju symbolem, który możemy spotkać na plecakach, torebkach, zeszytach, itp.

Poza serialem dużą popularnością cieszą się również gry Hannah Montana, w które dziś zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Przygotowaliśmy dla was cały zbiór gier Hannah Montana, który będziemy sukcesywnie uzupełniać o nowe pozycje. U nas zagrać możecie zarówno w puzzle Hannak Montana, jak i ubieranki Hannah Montana oraz wiele wiele innych, w tym również gier zręcznościowych. W grach tych pojawi się zarówno sama Hannah jako gwiazda pop, jak również i jako zwykła szara dziewczyna, która wiedzie normalne życie u boku ojca. Same możecie zdecydować, które gry Hannah Montana podobają się wam bardziej.

Gry Hannah Montana jako to na gry dla dziewczyn przystało są bardzo proste i kolorowe. Jeśli macie ochotę na przygodę w świecie Hannah to serdecznie zapraszam was do zabawy razem z nami. Jestem pewna, że każda z was znajdzie tutaj choć jedną grę, która przypadnie do gustu. Może te gry spodobają się wam tak bardzo, że zechcecie je polecić swoim koleżankom? Mam taką nadzieję, bo przecież im nas więcej tym zabawa jest lepsza, nieprawdaż?

Gry Hannah Montana czekają. Myślę, że będziecie się z nimi wspaniale bawić niezależnie od tego w jakim jesteście wieku i jaką grę wybierzecie – zarówno ubieranki Hannah Montana jak i pozostałe gry z tej kategorii są równie wspaniałe. W świecie Hannah możesz przeżyć niesamowite przygody, wystarczy tylko, że przyłączysz się do zabawy razem z nami. Czekamy na ciebie : )