Yummy Ice Cream

yummy ice creamYummy Ice Cream to gra gotowanie, w której jednak nie przyrządzacie ani śniadania, ani obiadu, ani kolacji, a przyrządzacie smakowite lody. Jeśli akurat są wakacje to lody są jak oaza na pustyni, zimą lodu jest pod dostatkiem, ale nie ma to jak zjeść sobie przepyszne lody przy kominku, kiedy za oknem mróz hula. Gry gotowanie takie jak Yummy Ice Cream to jednoetapowe gry, w który przyrządzamy z gotowych elementów przepyszne potrawy, w naszym przypadku będą to lody. Spróbujcie tak dobrać elementy, aby wasze lody wyglądały zjawiskowo.

Yummy Ice Cream to bardzo prosta gra gotowanie tak, więc jestem pewna, że każda z was da sobie z nią radę. Wszystko działa tu jak w grach ubieranki, czyli klikacie na wybrane elementy, a one kolejno pojawiają się na planszy, aż do momentu utworzenia całego deseru. Na końcu gry Yummy Ice Cream możesz podejrzeć gotowy deser, a jeśli chcesz później spróbować raz jeszcze to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić – wystarczy, że wciśniesz przycisk REPLAY.

Yummy Ice Cream to gra z kategorii gry gotowanie, ale w gruncie rzeczy my tu nie tyle gotujemy co przyrządzamy przepyszny deser lodowy. Przenosimy się na gorące Hawaje i niezależnie od tego czy u nas jest wiosna, lato, jesień czy zima wygrzewamy się w słoneczku oraz prowadzimy beach bar, czyli kawiarnie na plaży, w której serwujemy przepyszne lody. Turyści nie skąpią nam pochwał i chętnie wydają pieniądze na lody, dlatego musisz przygotowywać je jak najlepsze, by nie stracić klientów.

Yummy Ice Cream to bardzo fajna gra pod względem grafiki, więc na pewno będzie tu na czym zawiesić oko. Przygotowane lody wyglądają naprawdę efektownie dlatego gorąco zachęcam was do zabawy razem z nami. A jeśli chodzi o opcje tej gry gotowanie to w lewym górnym rogu znaleźć możecie wyłącznik dźwięków, w końcu nie każdy lubi podczas gry słuchać muzyki z gry, woli włączyć coś swojego, bądź grać w ciszy. Po wciśnięciu przycisku PLAY ukaże wam się gra Yummy Ice Cream.

Po prawej stronie ekranu tej gry gotowanie macie dostępne elementy, z których możecie przygotować deser. Pierwszy od góry w lewej kolumnie to rodzaj spodu lodów i tu macie do wyboru wafle lodowe, papierowe opakowania bądź szklane pucharki. Niżej w grze Yummy Ice Cream macie smaki gałek lodowych, posypkę na gałki, lukier oraz różne smaki kremu. W prawej kolumnie od góry macie: posypkę na krem, owocowe ozdoby lodów, dodatki do lodów w postaci napojów, łyżeczki bądź arbuza, a na końcu macie dodatkowe ozdoby lodów, których możecie użyć na lodach bądź obok nich w dowolnych ilościach.

Jeśli wasze lody są gotowe klikacie przycisk SHOW pod panelem z elementami i możecie zobaczyć przygotowane lody w pełnej okazałości. Jeśli od razu chcecie zacząć grę Yummy Ice Cream od nowa to wystarczy, że klikniecie przycisk RESET. Prawda, że proste? No to zabierajcie się do robienia lodów : )

Powodzenia!!!