Tort weselny

tort-weselnyKażdy z nas zapewne lubi zajadać się pysznymi ciasteczkami, tortami i innymi słodkościami. Jednak nie każdy umie przygotować takie ciasto. Od tego właśnie są gry pieczenie ciast. Z nami nie tylko nauczysz się przyrządzać pyszności, ale również spędzisz miły czas przy dobrej zabawie.

Dziś z nami w grze Tort weselny możesz nauczyć się z nami pieczenia torta weselnego. Nie pozostaje nic, jak wziąć się do porządnego przyrządzania wypieków. W grze Tort weselny twoim zadaniem jest przyozdabianie tortów na różne okazje – urodziny, wesele, lub inne imprezy. Dodawaj polewy i inne ozdoby by nadać wyjątkowy wygląd wypiekowi.

Tort weselny to najważniejszy deser na imprezie, dlatego do niego przywiązuje się największą uwagę. Wygląd tortu to już większa połowa sukcesu, co jednak nie oznacza, że tort nie musi smakować. Pełny sukces osiągniemy wtedy, gdy nasz główny deser będzie zachęcał wyglądem, a smakiem będzie delektował i przenosił w piękną podróż w chmurach.

Jednak, aby przygotować wyśmienity tort weselny potrzebujemy dobrego przepisu oraz bardzo dobrego cukiernika, który przyrządzi wypiek. To właśnie na ciebie padła rola cukiernika w grze Tort weselny, a więc zabieraj się to solidnej roboty i graj z nami w gry gotowanie.

Po lewej stronie w panelu tej gry gotowanie znajdują się polewy na poszczególne poziomy naszego tortu, do wyboru mamy kilka rodzaii, więc pomysłów na dobry tort nam nie zabraknie. Następnie należy przyozdobić poszczególne sposoby, wszystko to można wykonywać tak samo na każdym poziomie tortu, jak i na każdym poziomie dać inną polewę i ozdoby, wybór należy tylko dla ciebie. Poziomy tortu możesz przyozdobić świeczkami, kwiatami, owocami, migdałami lub innymi słodkościami.

Teraz przejdźmy do panelu z prawej strony naszej gry gotowanie. Tutaj wybieramy polewę, która będzie znajdowała się z boku tortu. Tutaj również mamy kilka dostępnych opcji do wypróbowania – czyż nie fajne są gry gotowanie, że dają nam tyle możliwości?

Tort weselny już praktycznie gotowy, należało by jeszcze jednak przyozdobić czubek tortu. Robimy to zależnie od okazji – jeśli jest to ślub dajemy bukiet lub parę młodych, jeśli zaś urodziny, to wstawiamy napis ‘Happy Birthday’. Kolejnym dodatkiem jest podstawka pod tort – no i to już prawie koniec tej gry gotowanie.

Jeszcze tylko wybrać miejsce, w którym tort będzie się znajdywał i wszystko gotowe. Przez cały czas masz podgląd na grę, lecz po ukończonej już pracy możesz nacisnąć strzałkę z prawej strony programu i zobaczyć efekt końcowy – jak to zwykle bywa gdy się kończy gry gotowanie.

Teraz możesz zgrać swój tort na komputer, wydrukować lub wysłać email. Teraz już wszystko gotowe, możesz spróbować jeszcze raz oraz zachęcam do zagrania w inne gry gotowanie dostępnych na nasze stronie.

Życzę wam udanej zabawy!!!