Salon fryzjerski

salon-fryzjerskiSalon fryzjerski to bardzo fajna gra dla dziewczyn, w której macie okazję poprowadzić własny biznes, którym jest salon fryzjerski. W tej grze fryzjer macie za zadanie obsługiwać klientki, wykonując dla nich usługi, których akurat potrzebują. Do przejścia macie w grze Salon fryzjerski kilka plansz, a każda plansza ma ograniczoną ilość życia. Życia w grze Salon fryzjerski odejmowane są wam za nieobsłużenie klientki bądź złą obsługę czyli wykonanie np. nie tej fryzury, którą ona chciała.

Ta gra Salon fryzjerski jest bardzo prosta i nie ma tu zbyt wielu opcji mimo to polecam ją gorąco, bo jest bardzo fajna i można się przy niej znakomicie bawić. Jeśli lubicie takie gry dla dziewczyn to nie czekajcie ani chwili dłużej tylko łapcie za myszki i przyłączcie się do zabawy. Twój własny Salon fryzjerski już czeka na ciebie. Jesteś gotowa na takie wyzwania? Mam nadzieję, że tak, bo klientki już czekają pod twoim salonem z niecierpliwością – pokaż wszystkim swoje umiejętności.

Salon fryzjerski to prosta gra dla dziewczyn, która wszystkim małym fryzjerkom pozwala spełnić marzenie o własny salonie fryzjerskim. W grze Salon fryzjerski musisz obsługiwać przychodzące do ciebie klientki, które mogą chcieć obcięcia, farbowania lub modelowania. Musisz wybrać odpowiedni sprzęt i spełnić zachcianki klientki, bo inaczej odejdą wściekłe a tobie zostanie odjęte życie.

Kiedy w grze Salon fryzjerski zjawia się klientka to usiada na kanapie w prawym górnym rogu ekranu. Musisz złapać klientkę za pomocą myszki i usadzić ją na wybranym fotelu w grze Salon fryzjerski. Kiedy klientka siedzi na fotelu nad jej głową ukazuje się dymek z jej życzeniem. Pierwszy element w dymku w grze Salon fryzjerski to wybór usługi – nożyczki do obcięcie, tubka z czerwoną końcówką to farbowanie, a niebieska butelka to modelowanie. Druga opcja, która w grze Salon fryzjerski, która pokazuje się w dymku do wybrana fryzura klientki – musisz zrobić identyczną, bo inaczej klientka wyjdzie obrażona i ci nie zapłaci, a dodatkowo będziesz mieć jedno życie mniej.

Skoro jesteśmy przy życiach to w grze Salon fryzjerski możecie podejrzeć je na dole ekranu jako serduszka przy napisie LIFE. Ta gra fryzjer przewiduje dla was 4 życia na każdą z plansz. Na dole ekranu tej gry fryzjer znajdziecie jeszcze inne opcje i tak w lewym dolnym rogu macie numer planszy, w którą gracie, a w prawym dolnym rogu znajdziecie punkty, które udało wam się zdobyć.

Jeśli chodzi o grę Salon fryzjerski koniecznie trzeba jeszcze wspomnieć jak wykonywać usługi dla klientek. Tak, więc jest to zadanie bardzo proste – kiedy klientka siedzi na fotelu i zapamiętaliście co chce to klikacie na odpowiednim sprzęcie, który znajduje się po lewej stronie ekranu w specjalnym okienku, a następnie klikacie na klientce. Po kliknięciu na niej nad jej głową w grze Salon fryzjerski ukazują się 3 dymki z fryzurami – wybieracie tę fryzurę, której wcześniej życzyła sobie klientka. Jeśli wam się udaje trafić, klientka odchodzi szczęśliwa zostawiają na fotelu monetę. Klikacie, więc w grze Salon fryzjerski tę monetę i punkty wędrują na wasze konto. I tak postępujecie z kolejnymi klientkami, aż uzbieracie określoną ilość punktów i przejdziecie do kolejnego etapu tej gry fryzury.

Ponadto warto zauważyć, że w okienku z przyborami, w jego lewym górnym rogu znajdziecie takie opcje jak: pauza, wyłącznik dźwięków oraz jakość wyświetlania grafiki. No i to w zasadzie już wszystko jeśli chodzi o grę Salon fryzjerski. Mam nadzieję, że wszystkie opcje są dla was jasne i nie będziecie mieć żadnych problemów z przejściem wszystkich dostępnych w grze Salon fryzjerski misji. Życzę udanej zabawy!!!