Barbie makijaż

barbie makijażBarbie makijaż to gra przeznaczona nawet dla naszych najmłodszych wielbicielek gier dla dziewczyn. W grze Barbie makijaż masz za zadanie przygotować dla Barbie jak najpiękniejszy makijaż na randkę z Kenem. Barbie pragnie wyglądać zjawiskowo tak, więc postaraj się bardzo, bo nic nie denerwuje bardziej niż nieudany makijaż tuż przed randką z ukochanym mężczyznom. Barbie makijaż to bardzo prosta gra dla dziewczyn, w której wystarczy przesuwać na lalkę odpowiednie elementy, by w efekcie otrzymać umalowaną i z dobranymi dodatkami lalkę.

Gry barbie cieszą się popularnością nie tylko wśród najmłodszych fanek naszego portalu, dlatego też nie wstydźcie się jeśli macie nieco więcej lat. Gry barbie są idealne dla relaksu dla osób w każdym wieku i każdy może się przy nich znakomicie bawić. Jeśli, więc macie wolną chwilę łapcie za myszki i zabierajcie się za malowanie Barbie. Liczę, że efekt będzie zniewalający – mój możecie zobaczyć na górze artykułu.

Barbie makijaż to typowa gra makijaż, w której musicie z Barbie zrobić piękność – choć nawet bez makijażu nią jest i niejedna osoba zazdrości jej urody, czy to w jej bajkowym świecie, czy też naszym realnym, gdzie wiele kobiet dąży do takiej doskonałej figury i urody jaką ma lalka Barbie.

Gry barbie są bardzo proste, a w szczególności prosta jest gra Barbie makijaż. W grze tej przygotowujecie makijaż dla ślicznej Barbie, która wieczorem ma randkę z Kenem. Zróbcie ją na bóstwo by Ken oniemiał z wrażenia. W grze Barbie makijaż do dyspozycji macie różne warianty rzęs – dłuższe, krótsze, podkręcone, grubsze i cieńsze, różne kolory cieni do oczu – róż, zieleń, niebieski, żółcie, brązy, itp., różne kolory oczu – wręcz cała ich gama, różne kolory ust – od płomiennej czerwieni, przez seksowne różne, a na pastelowym beżu skończywszy.

Poza samym makijażem możemy dobrać dla Barbie jeszcze dodatki w postaci ozdób do włosów, naszyjników oraz kolczyków. Mam nadzieję, że uda wam się dobrać coś co świetnie będzie współgrało z różową wieczorową suknią Barbie i dodatkiem w postaci wszytego w nią kwiatka.

Blondwłosa piękność już czeka – spraw, aby jej makijaż był tak wyjątkowy, że Ken padnie jej do stóp. Powodzenia : )