Gry barbie

Barbie to lalka, która powstała w 1958 roku i została ona stworzona przez Ruth Handler. Jej debiut przypadł na  1959 rok i lalka okazała się hitem. Sam pomysł na lalkę barbie wziął się od niemieckiej zabawki dla dorosłych, która nosi nazwę Lilly. Nazwa lalki jest skrótem od Barbara Millicent Roberts, która to była znajomą Ruth Handler. Czy wiedzieliście, że tak naprawdę nazywa się Barbie? Prawdziwe imię Barbie to jednak początek jej historii życia, którą specjalnie dla niej ułożyła Ruth Handler. Historia Barbie opowiada nam całe jej życie, które dzieli ze swoim chłopakiem Kenem oraz przyjaciółkami Teresą i Midge.

Barbie w krótkim czasie zyskała ogromną popularność i dziś jest ikoną kultury masowej. Każda dziewczynka marzy, aby mieć choć jedną lalkę barbie. Na przestrzeni lat powstała cała masa różnych kolekcji tych lalek – jedną z najpopularniejszych jest kolekcja My Scene. Jednak same lalki to już nie wszystko. Barbie stała się tak popularna, że poczęto wymyślać nie tylko jej nowe wersji i nowe historie, ale również zekranizowano te historię w filmach takich jak: Pamiętniki Barbie, Barbie jako Księżniczka i Żebraczka, Barbie jako Roszpunka, Barbie w szkole dla księżniczek oraz wiele wiele innych.

Poza filmami z lalką Barbie powstały oczywiście jeszcze gry barbie tj. Barbie Super Model. W gry barbie można dziś zagrać nie tylko na PC czy PlayStation, ale również przez internet i właśnie w takie gry barbie możecie pograć na naszym portalu. Do najpopularniejszych gier barbie zaliczyć można ubieranki barbie a także barbie kolorowanki. Wśród naszych gier znajdziecie również inne ciekawe gry barbie, w których będzie ona np. gotowała i przyrządzała niesamowite desery, czy też będzie zajmowała się końmi.

Jeśli lubicie gry ubieranki to koniecznie musicie zagrać w ubieranki barbie, w których będziecie mogli przyoblec swoją ulubioną lalkę w niesamowite sukienki i inne ubrania, a także dodatki. W grach ubieranki barbie możecie stworzyć lalkę barbie swoich marzeń. Dziewczynki, które wolą malować również znajdą u nas coś dla siebie, a będą to kolorowanki barbie. Bardzo fajne malowanki z lalką barbie i bardzo często również z jej chłopakiem Kenem oraz przyjaciółkami, a także ulubionymi zwierzątkami. Nie zabraknie również innych gier barbie np. gry barbie konie, gdzie wasza ulubiona lalka będzie musiała zająć się końmi bądź kucykami ze swojej stajni, a także barbie gotowanie, w których lalka przyrządzać będzie przepyszne desery i obiady.

Nasze gry barbie są dostępne za darmo, więc możecie spędzić tu tyle czasu ile tylko chcecie. Mam nadzieję, że wśród dostępnych tu gier każda wybierze coś dla siebie, a także poleci coś swoim koleżankom. U nas znajdziecie tylko najlepsze gry barbie, które są ciekawe i działają bezawaryjnie. Serdecznie zapraszam was do zabawy razem z nami : )